10 Mart 2013 Pazar

Çağan bebeğin kapı susu

Çağan bebek icin hazırladığım kapı susu. Saglikla gel çağan bebek:)

Mira icin bebek sepeti

Mira bebek yakında aramıza katılacak. Bu sırın bebek icin sırın bir seker sepeti, güzeller güzeli annesi icin de Lohusa tacı hazırladık. Mira bebeğin aramıza saglikla gelmesini bekliyoruz :)
8 Mart 2013 Cuma

Sevgililer gunu çerçeve hediyelikleri:)

Bahar, Özge, Damla'ya sevgililer gunünde sevgililerine hediye etmeleri icin çerçeveler hazırladık, içlerine fotograflarını koyup hediye ettiler. Böylelikle kalıcı ve guzel bir hediye oldu.

7 Mart 2013 Perşembe

Kece ile süslenmiş özel tasarım mama önlükleri

El yapımı, özel tasarım mama önlükleri.Alyanin Dis Bugdayi

Minik Alyanin disi çıkmış:) Biz de kece süslemeler olarak, Alyanin duvar susunu, tutusunu, tshirtunu ve kurabiyelerini yaptık. Minik Alyanin tüm dişlerinin saglikla çıkmasını ve hepsinin inci gibi olmasını diliyoruz.

6 Mart 2013 Çarşamba

Ege bebeğe hazırlık

Hatice Hanım'ın kıymetli oğlu ege 2 hafta sonra aramıza katılacak. Keçe süslemeler olarak Egenin şeker sepetini, annesi Hatice Hanımın lohusa tacını, abla ve teyzeleri için taçlar ve teyzesi Hasibe Hanımın özel isteği tshirtu hazırladık. ege bebeğin sağlıkla aramıza katılmasını bekliyoruz..:)
5 Mart 2013 Salı

nazlının doğum günü süsleri


Minik Nazlı'nın ilk yaşgünü için doğum gününe katılan misafirlere kalıcı bir hediye olması açısından keçe, arkası magnetli, 1. yaş günü konseptli fotoğraf çerçeveleri hazırladık.
Her bir fotoğraf çerçevesi birbirinden farklı figürler ile süsledik. 10x15 cm boyutundaki fotoğraflar için hazırladık.        50x50 cm boyutlarında "NAZLI 1 YAŞINDA" yazılı duvar süsü hazırladık.


     Nazlıya gelen hediyelerin hepsini bir köşede toplamak icin evde bir hediye köşesi yaptık.

Nazlı'nın banner'inı da duvar süsü ile aynı renk hazırladık.

Masanın üzerinde süs olması açısından çubuklara keçeden isim yazıp kova ile hoş bir görüntü elde ettik.

Böylelikle Nazlı Bebeğin 1. yaşgünü keçe süslemelerini tamamlamış olduk. Nice sağlıklı yaşlar diliyoruz...